Dlaczego system FIBARO jest dla Ciebie?

Jest nieskończenie wiele powodów, dla których warto wybrać FIBARO. Poznaj najważniejsze z nich!

01

Bezprzewodowy

Brak kabli = montaż bez kucia ścian i remontów! Technologia FIBARO jest bezprzewodowa, nowoczesna i bezpieczna – umożliwia dodawanie kolejnych urządzeń w całkowicie bezinwazyjny sposób.

02

Komplementarny

Nasze produkty stanowią wzajemnie dopełniający się ekosystem, który można łatwo integrować z urządzeniami innych producentów.

03

Modułowy

FIBARO to idealne rozwiązanie gdy planujesz rozbudowę systemu stopniowo, dostosowując ją do możliwości finansowych i rosnących potrzeb.

04

Zdalny

Dzięki aplikacji mobilnej możesz być w ciągłym kontakcie ze swoim domem – zarządzać nim i kontrolować z dowolnego miejsca na świecie.

05

Wyjątkowo zaprojektowany

Urządzenia FIBARO są nie tylko użyteczne, lecz także wyjątkowo piękne. Nasi projektanci dokładają wszelkich starań, by ich wygląd zadowolił nawet najbardziej wymagających klientów.

06

Bezpieczny

Twoje dane i dostęp do Twojego Domu są chronione na najwyższym poziomie poprzez systemy WAF i Anty-DDoS oraz szyfrowanie komunikacji z wykorzystaniem protokołu TLS, a haseł poprzez bcrypt.

07

Oszczędny

Dzięki urządzeniom FIBARO ograniczysz zużycie energii elektrycznej i cieplnej.

Zastosowania systemu FIBARO

Inteligentne ogrzewanie oraz inteligentna klimatyzacja w połączeniu z oczyszczaczem powietrza.

Zobacz jak automatyka ogrodowa dba o Twój ogród. Pozwól by inteligentny dom zadbał o Twój trawnik i nie tylko.

Zabezpiecz swój inteligentny dom przed niebezpieczeństwem i przestań się martwić o swoje mienie i bliskich.

Automatyka inteligentnego domu, która wprowadza doskonały nastrój i doskonale dopasowuje się do panującej atmosfery.

Poznaj możliwości integracji systemu smart home FIBARO. Jeden inteligentny dom integrujący urządzenia wielu producentów.

Zrób kilka rzeczy na raz za pomocą automatyki smart home. Dobrze wiemy jak wiele rzeczy należy zrobić przed samym spaniem. 

Inteligentny dom zrobi za niego wiele, ale z pewnymi życiowymi wyzwaniami musi zmierzyć się sam.

Stary kościół ma ukryty sekret. Czy młodemu kapłanowi uda się pokonać nadchodzącą ciemność?

Nawet najwięksi bohaterowie potrzebują czasem pomocy. Czy możliwe jest wyzwolenie skomplikowanej akcji jednym kliknięciem? Teraz już tak!

Zastanawiałeś się kiedyś jakby to było żyć w świecie gdzie, urządzenia domowe będą myśleć za Ciebie?

Sprawdź jak wygodna, bezpieczna i przyjemna może być Twoja codzienność ze smart rozwiązaniami od FIBARO i Mercedes-Benz!

Zintegruj FIBARO z Asystentem Google i steruj głosowo urządzeniami inteligentnego domu. Ponieważ czasami naprawdę potrzebujesz trzeciej ręki…

Zabezpiecz swój dom i zajmij się innymi rzeczami. Automatyka domu FIBARO gwarantuje doskonałe zabezpieczenie mienia oraz osób w Twoim domu.

Sprawdź jak zabawić swoich gości automatyką oświetlenia z FIBARO. Rozmaite integracje pozwalają na jeszcze szerszą automatykę niż dotychczas.

Gotowy na system FIBARO?

Skontaktuj się z nami w celu omówienia i wyceny systemu FIBARO dla Twojego Domu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i doradzimy w każdej kwestii.